Rychlý dotaz 
 

Vaše zpráva byla odeslána

Vaše přihláška byla odeslána

Prosím vyplňte povinné údaje!Brigády


Letní tábor Letní tábor Letní tábor

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZ – Můžu dostat více informací?

Samozřejmě, že ano, ale je dobré svůj dotaz aspoň lehce specifikovat. Informace o termínech? O táboře? O věku? O dopravě? Nejdříve si laskavě projděte naše stránky www.haha.cz , kde jsou veškeré informace o táboře i o brigádě. Pokud vám není něco zcela jasné, napište nám na info@haha.cz .

Praktikant zábavy?

Jedná se o SUPER brigádu, kde je možný růst a uchazeč se může dostat až do H-týmu (hlavní tým zábavy)!

Jak probíhá přijetí na brigádu v létě?

1. Vyplníte dotazník na http://www.haha.cz/prihlaska/prihlaska-brigady (je možno zvolit více funkcí) 

2. Na základě tohoto dotazníku, během měsíce dubna, dostanete na vyplněný email pozvánku s přesnými daty pohovorů (už teď víme, že termíny budou od poloviny dubna - celý květen)

3. Proběhne osobní (nebo on-line) schůzka/pohovor/. Nezaměstnáváme pouze na základě internetu, s každým z uchazečů se musíme sejít osobně.

4. Po vyhodnocení všech dotazníků dostanete od nás email s výsledky. (max. 20 pracovních dnů od pohovoru)

5. Podepsání Dohody o provedení práce

Jak dlouho trvá brigáda?

To záleží na vás, ale minimálně jeden celý turnus (odjezdy z turnusů nejsou možné z důvodu hygienických a odpovědnosti) tj. 10dnů (termíny turnusů http://www.haha.cz/akce/letni-tabor/terminy ). Čím více turnusů si zvolíte, tím větší je šance na přijetí! Můžete s námi jet i na celé léto ;)

Jakou potřebuji praxi?

To záleží od funkce. Pokud nemáte žádnou praxi, nevadí, rádi vás u nás zaučíme, ale praxe v oboru je výhodou. Např. pokud si zvolím pomocníka do kuchyně, je výhodou mít již praxi v kuchyni/stravovacím zařízení apod., ale není to podmínkou. U vedoucích oddílu nebo zdravotníků klademe velký důraz na solidnost a u zdravotníků vzdělání či odborné kurzy.

Kolik dostanu za brigádu?

Přesnou výši odměny sdělujeme při osobním kontaktu a u podpisu smlouvy DOP. Každá funkce je honorována jinou částkou, jsou vám propláceny náhrady za cesty a jiné poplatky, které jsou nezbytné k započetí brigády (trestní rejstřík, zdravotní potvrzení a jiné). Upozorňujeme férově předem, že výše mzdy v dětských táborech není stejná jako v případě třeba nadnárodních firem apod.letní prázdniny letní tábor tábory 2014 jarní prázdniny silvestr letní tábory dětská zábava