Rychlý dotaz 
 

Vaše zpráva byla odeslána

Vaše přihláška byla odeslána

Prosím vyplňte povinné údaje!

Letní tábor


Letní tábor Letní tábor Letní tábor

Cena tábora
Letos je několik volitelných cen tábora! Některé cenové nabídky vám dávají možnost odrekreovat dítě levněji, než je základní cena!

Základní cena zahrnuje vše včetně dopravy z Ostravy a už nic nedoplácíte:
ubytování včetně veškerých lůžkovin - i přídavných, dopravu z Ostravy, umělecký tým, profesionální program, stravu 6x denně (druhá večeře v ceně), provozní personál, provozní náklady, zdravotní a kuchyňský personál, oddílové vedoucí, praktikanty, pojištění proti úpadku CK a další. To vše je v základní ceně, a navíc si můžete objednat další služby buď za příplatek, anebo s výraznou slevou! Čtěte pozorně a zvolte si svou cenu rekreace. (Stany jsou moderní, nepromokavé s podsadou)

Nezdražujeme!
Stále se snažíme udržet rozumnou cenu a to přesto, že dochází ke zdražení ve všech vstupních nákladů (energie, potraviny, mzdy a mnoho dalšího). Cena tábora v poměru nabízených služeb je stále na spodní hranici srovnatelné s konkurencí a cena ve stanech je dokonce levnější než loni základní cena! Tuto strategii máme dlouhodobě.

VolbaSleva/příplatekCena celkem s DPH
Základní cena včetně dopravy z OSTRAVY-5 190,-
Ubytování ve stanu (nepromokavý s podsadou)-500,-4 690,-
Dítě jede na více turnusů-400,-4 790,-
Jedou-li dva sourozenci na jeden turnus (každý)-300,-4 890,-
Miniservis-200,-4 990,-
Garance ubytování v budově (nadstandard - není nutný)+400,-5 590,-
Garance ubytování v chatce (nadstandard - není nutný)+500,-5 690 ,-
Automaticky zaslat DVD z tábora (zasíláme k vánocům do 15.12.)+100,-5 290,-

Slevu lze využít pouze jednu a nelze slevy kombinovat!

Příplatek za dopravu tam i zpět

PrahaBrnoOlomouc
550,-390,-250,-

V základní ceně je zahrnuta doprava z Ostravy. Ostatní doprava je s příplatkem. Uvedená cena platí za dopravu tam i zpět! V Ostravě u nádraží je přistaven autobus! (Praha, Olomouc a Brno má v ceně zahrnut příplatek za kvalitní vlak a místenku).V případě, že dítě dovezete vlastní dopravou CK Agentura neodčítá ze základní ceny žádnou částku.

Důležité
Základní cena garantuje ubytování do všech typů ubikací s tím, že menší děti se dostanou přednostně do budovy a chatek. Po vyplnění přihlášky a zaplacení zálohy vám zašleme potvrzení o přijetí a v případě změn, které z vaší strany nastanou, vše komunikujte e-mailem anebo telefonicky. Pokud změny nenastanou, tak uhradíte pouze základní cenu 5190 Kč! Celková cena pobytu bude uvedena v potvrzení. Při zvolení základní ceny již nedoplácíte za ubytování v budově ani v chatkách a zároveň vám není poskytnuta sleva za stany! Cena je vždy kompletní a dítě již nic nedoplácí.

Způsob platby
a) Převodem z účtu na účet č.ú. 107-4384380257/0100. Vyplníte pouze jméno účastníka a do variabilního symbolu uvedete rodné číslo dítěte bez nuly na začátku.


b) Platbu provedete složenkou typu A (variabilní symbol stejný)

c) Na dětské rekreace přispívají podnikové výbory a firmy. V tomto případě částku uhradí podnikový výbor nebo firma na konto naší CK Agentury H+H s.r.o. - KB Ostrava 107-4384380257/0100. Veškeré platby musejí mít variabilní symbol - rodné číslo dítěte! Platby s chybějícím variabilním symbolem jsou nepřiřaditelné do PC.

d) Fakturou. Je nutná vyplněná objednávka od firmy, která bude fakturu hradit. POZOR! V tomto případě je variabilní symbol číslo faktury!

Záloha - 1 000,- Kč
Zálohu zaplatíte bankovním příkazem anebo složenkou (typu A), platba musí obsahovat variabilní symbol - rodné číslo dítěte! V případě, že platbu budete hradit přes podnik, zálohu nemusíte uhradit a s přihláškou zašlete objednávku na fakturu ze svého podniku! Po obdržení zálohy (nebo objednávky) bude dítě zařazeno do zvoleného turnusu (toto vám bude písemně sděleno) a zašleme potvrzení o vámi zvolené destinaci.

Termíny plateb
Zálohu uhraďte s přihláškou. Doplatek viz FAQ a splátky.

Pojištění
Naše CK je řádně pojištěná proti úpadku. Pokud máte zájem dítě připojistit proti trvalým následkům, odpovědnosti za škody, léčebné výlohy a zavazadla, uhraďte laskavě příplatek 300.- Kč. Ovšem upozorňujeme, že podmínky pro plnění pojištění v rámci ztrát a krádeží jsou velmi přísné a většinou pojišťovna toto nehradí! Hodnotné věci na tábor nepatří a CK Agentura H+H za ně nezodpovídá! POZOR - připojištění se nevztahuje na úraz! Pojištění proti úrazu je nutné mít z domu v rámci životní pojistky dítěte.
letní prázdniny letní tábor tábory 2014 jarní prázdniny silvestr letní tábory dětská zábava